Kurumsal

Arslan Mühendislik Şirketi 2014 yılında; alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim elektrik malzemelerinin satışı ve taahhüdünü yapmak üzere Gebze'de kurulmuştur. Her biri alanında uzman kadroları bünyesine katarak Türkiye'nin önde gelen ve aranılan müteahhitlik firmalarından biri konumuna gelmiştir. Maliyetleri düşürerek, daha uygun fiyatlı hizmet sunmak isteyen ve istihdam yaratarak, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen firmamız; bu amaçla tecrübeli ve uzman kadrosuyla yatırımcılarına özel çözümler sunmaktadır. Firmamız enerji ve elektriğe gereksinim duyulan tüm çözümlerde,kaliteyi en ekonomik ve mümkün olan en kısa sürede karşılamaktadır.

Misyonumuz:

  • Müşteri memnuniyetini sağlayarak daha üst seviyede hizmet sunmak, hizmet ve üründe kalite bilincini yüksek tutmak, ekip ruhunu dinamik tutmak ve profesyonelce çalışmak, teknolojiyi ve insan gücünü birleştirerek hizmet sunmak. Hedeflerine kilitlenmiş, takım çalışmasının önemini bilen, şirket değerlerinden ödün vermeyen bilinçli, dürüst ve yeniliklere açık bir ekip kurmak. Şirketimiz; taahhütlerinde kaliteden, estetikten, standartlardan ve teknikten kesinlikle taviz vermemektedir. Taahhütlerini iş olsun mantığı ile değil, olması gereken olmalı mantığı ile yerine getirmiş ve getirmeye devam edecektir. Başarılarına başarı katmayı kendisine hedef edinmiş olan ARSLAN MÜHENDİSLİK bu hedefi doğrultusunda istihdamın devamını arttırmak,ülke ekonomisine katkı sağlamak ve bunu yaparken de marka olma yolundan kesinlikle taviz vermeme kararlılığı ile yoluna devam edeceğinin taahhüdünü vermektedir. Bu yolda bizleri destekleyen ve güvenen tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.

Vizyonumuz:

  • Müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden, önce can güvenliği diyerek en uygun fiyata en kaliteli ve yaratıcı projelere imza atmak. Teknolojinin bize sunduğu yeni imkanları takip edip bunları faaliyet ve projelerimizde kullanabilmek. Türk ekonomisine ve çalıştığımız ülke ekonomilerine katkı sağlamak. Her zaman daha iyiyi aramak. Tüm insanların yaşam kalitesini arttırmak için güncel teknolojiyi kullanmak. Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza karşı dürüst olmak, Eğitimi ve deneyimiyle yenilikçi çözümler üreten, takımın bir ferdi olduğunu ve kişisel katkısını bilen, sorgulayan, sürekli gelişen insan kaynağı yaratmak, Çözüm üretmek , uygulamak ve geliştirmek için var olmak, Sürekli gelişim ile "elimizden geleni değil, olması gerekeni" yapmak, Müşteri beklentilerini aşarak, müşteri memnuniyetini sağlamak, Kurumsal ticari faaliyetlerimize ve bireysel ilişkilerimize değer katmak, Faaliyetlerin sistem ve standartlara bağlamış bir kurum olmak, kurum içinde merkez demokratik bir yönetim anlayışı ile çalışmak.